Привіт!

Тут ти можеш ознайомитись з вакансіями, які зараз доступні у Параграфі.

Усі вони є волонтерськими. Це означає, що за свою діяльність, волонтери не отримують оплати. Натомість кожен учасник команди, отримує ряд матеріальних й нематеріальних переваг.

Обирай напрям, який тобі найбільше подобається і подавай заявку на вступ.

До зустрічі у нашому Молодіжному центрі!

Графічний дизайнер

Нашій команді потрібен герой, котрий не боїться гори пікселів, векторних ліній та знає, яка різниця між RGB та CMYK. Досвід може бути мінімальний, але потрібно вміти працювати з графічним редактором Adobe Photoshop.

SMM-менеджер

Нашій команді бракує поміркованої бджілки-трудівниці, яка в тренді усіх оновлень соцмереж, вміє робити аналіз та будувати стратегії, заради росту статистики наших каналів і не боїться слів таргетована чи контекстна реклама.

HR-менеджер

Побільше емпатії і терпіння до людинок поруч – ось чого ми очікуємо від новеньких ейчарів. Нам бракує креативної, відповідальної і проникливої людини, яка насправді знає, як це бути душею компанії, як влаштовувати тімбілдинги і як запалювати команду мотивацією.

Рекрутер

Шукаємо проникливих сміливців, які вміють створювати невимушену атмосферу під час співбесід з новими потенційними членами команди, а також слідкують за свіжими заявками і завжди тішаться новим знайомствам.

Фотограф

Людинко, яка бачить життя крізь об’єктив камери – відгукнись! Ти нам потрібна!

Шукаємо того, хто ловить миті вдалими кадрами, на “Ти” з графічним редактором і завжди буде мати вдосталь часу для відвідування наших подій.

Копірайтер

Шукаємо умільців вправлятися у орфографічному та граматичному потоці, а також тих, хто у соцмережах почувається, як риба у воді і пливе проти течії буденних заголовків.