fbpx

Привіт!

Тут ти можеш ознайомитись з вакансіями, які зараз доступні у Параграфі.

Усі вони є волонтерськими. Це означає, що за свою діяльність, волонтери не отримують оплати. Натомість кожен учасник команди, отримує ряд матеріальних й нематеріальних переваг.

Обирай напрям, який тобі найбільше подобається і подавай заявку на вступ.

До зустрічі у нашому Молодіжному центрі!

SMM-менеджер

Нашій команді бракує поміркованої бджілки-трудівниці, яка в тренді усіх оновлень соцмереж, вміє робити аналіз та будувати стратегії, заради росту статистики наших каналів і не боїться слів таргетована чи контекстна реклама.

HR-менеджер

Побільше емпатії і терпіння до людинок поруч – ось чого ми очікуємо від новеньких ейчарів. Нам бракує креативної, відповідальної і проникливої людини, яка насправді знає, як це бути душею компанії, як влаштовувати тімбілдинги і як запалювати команду мотивацією.

Рекрутер

Шукаємо проникливих сміливців, які вміють створювати невимушену атмосферу під час співбесід з новими потенційними членами команди, а також слідкують за свіжими заявками і завжди тішаться новим знайомствам.

Менеджер адміністративного відділу

Шукаємо майстра/майстриню на всі руки, які будуть займатися технічним обслуговуванням центру та своїми креативними ідеями додадуть йому інклюзивності.

Організатор подій

Шукаємо креативну та багату на ідеї людину, яка подарує молоді багато цікавих подій, а також допоможе оргнанізувати івенти іншим.

Копірайтер

Шукаємо умільців вправлятися у орфографічному та граматичному потоці, а також тих, хто у соцмережах почувається, як риба у воді і пливе проти течії буденних заголовків.

Графічний дизайнер

Шукаємо творчу людину, яка створить фірмовий стиль нашого МЦ, та своїми цікавими ідеями додасть креативності нашим соцмережам

uk