fbpx
Проєктна менеджерка

Стадник Світлана

Менеджерка моніторингу та звітності

Матешко Марія

RPA Developer

Лесик Віктор

Проєктна менеджерка

Стадник Світлана

Усім привіт! Мене звуть Світлана, і я б хотіла поділитись з вами своїм досвідом у волонтерстві!
Для початку розкажу вам трішки про себе. Наразі я працюю в одній компанії проєктним менеджером, випустила власний подкаст та разом з командою працюю над іншим, також, волонтерю на кінофестивалі.

Як же я дізналась про Громадську Організацію “МЦ “Параграф” та як прийшла до волонтерства?
Одного дня мені було нудно, і я написала в пошуку в Google: “чим можна зайнятися у Франківську”. Покликання через покликання і я натрапила на молодіжний центр “ Paragraph ” . Мене дуже зацікавила його діяльність, і я вирішила стати частинкою команди.

Так як у “ Paragraph “ є багацько цікавих посад, я спробувала себе в багатьох. Була менеджером з організаторами подій, рекрутером, головою адміністративного відділу, заступницею Голови Правління та освітнім консультантом.
Завдяки волонтерству в МЦ я отримала багато нових знань. Навчилась тайм-менеджменту, покращила навики комунікації, публічних виступів, опанувала планування та організації подій, написання грантів, роботу в команді, рекрутерство та керування.
Також, волонтерство зробило мене більш вільною та відкритою, я знайшла справжніх друзів, свою діяльність та побудувала власні цінності.

Завдяки Параграфу та волонтерству я кардинально змінила свою сферу діяльності та роботи (за освітою я лікар), і зараз займаюсь тим, що мені справді подобається.

Я вдячна всім членам команди, з якими мала можливість волонтерити. Усі з них дали мені певні знання та досвід, та допомогли мені стати тою, ким я є зараз.

Волонтерство – чудовий досвід! Просто спробуйте

Менеджерка моніторингу та звітності

Матешко Марія

Привіт, я – Мася, яка хоче розповісти вам про свій досвід у волонтерстві! 

Наразі я працюю менеджером моніторингу та звітності у БО “БФ “НАГД “ZDOROVI”, також, допомагаю зі зборами і подіями для їх закриття, а ще,  волонтерю на фестивалі короткого метру 4:3.

Про Параграф я дізналась з телеграм-чату ПНУ, а спонукало волонтерити те, що хотіла долучитись до чогось крутого. І я не пожаліла, бо провела тут крутих 6 років.

Це була весела подорож. Протягом всього перебування в Параграфі я чим тільки не займалась: була у всіх відділах, майже на усіх посадах (крім психолога звісно ж) була головою кожного з відділів, крім комунікаційного, займала також посаду члена правління, а потім й посаду голови правління! 

Своїм теперішнім досвідом і більшістю наявних навичок завдячую Параграфу. Адже тут я навчилась і командній роботі, і проектному та івент-менеджменту, також отриманим управлінським, адміністративним та комунікаційним навичкам, тут я дізналася, що таке копірайтерство, hr-ство і багато іншого. Завдяки досвіду в МЦ я знаю, у якому напрямку хочу рухатись і в чому саме розвиватись, що і допомогло мені бути в тій сфері, де я зараз працюю. Саме волонтерство допомогло мені зрозуміти, хто я, чого хочу, що можу і як саме це зробити. 

Окремо, хотіла б подякувати Віктору Лесику, Андрію Шпаку, Іванці Хорхоль, Лілі Стрілецькій, Вікторії Леник, а найбільше – Світланці Стадник, за підтримку та досвід.

Не вагайтесь – волонтерте, ви не пожалієте, бо це неймовірний досвід і знання, а ще, тут крутезні люди!

RPA Developer

Лесик Віктор

Усім привіт! Мене звати Віктор, і я б хотів поділитися своєю історією волонтерства.

Наразі я працюю в Нідерландах, мені пощастило знайти роботу в невеликому стартапі, який займається автоматизаціями. Я створюю роботів, але не фізичних, а програмних, які автоматизують нудну, монотонну роботу для наших клієнтів.

Як я дізнався про МЦ “Paragraph”? Ситуація в тому, що я сам його і заснував

Чому ми вирішили створити молодіжний простір? Нам бракувало спільноти однодумців, місця, де молодь може в неформальній атмосфері відпочити, попрацювати чи організувати подію. Ми надихнулися студентським простором “Belka” в КПІ і вирішили спробувати щось подібне.

У МЦ я виконував усі можливі завдання. Я був частково залучений до всіх відділів і їхньої роботи, бо важливо, щоб керівник знав, чим займається кожен член команди. Проте в основному це були управлінські функції, керування командою, завданнями, юридичні питання, документація, облік фінансів тощо. Роздавав інтерв’ю, за якими досі сумую. Було приємно, коли до нас приверталося стільки уваги, і була можливість розповідати людям про наші можливості.

З таким досвідом у різних сферах я здобув чимало навичок. Перелічити всі не можу, але досвід волонтерства був найціннішим. Це широкий спектр речей, які потрібно було робити, особливо коли формувалася організація і команда. Я навчився навичок, які допомогли мені у подальшому працевлаштуванні.

Завдяки “Параграфу” мене взяли на першу роботу в бібліотеку, де я створював цей простір, а потім мене перевели у відділ управління проєктами. Пізніше мене запросив БУР, який показав нову альтернативу — що можна працювати в громадському секторі, і що там є зарплати. Досвід був корисний, бо згадка в резюме про те, що я створював і керував такою організацією, управляв фінансами, вплинула на те, що мене взяли на подальші роботи.

Завдяки волонтерству мій світогляд кардинально розширився, я почав думати про більше речей. Ти думаєш на багато кроків вперед: перш ніж щось пробувати, думаєш, що може піти не так. Я став більш загартованим, бо довелося пройти багато непорозумінь та конфліктів. З часом ти звикаєш і приймаєш, що у всіх людей різні інтереси. Приймаєш те, що є багато факторів, на які ти не можеш вплинути, а також не можеш керувати ними на свою користь.

Чи є хтось, кому я особливо вдячний із команди МЦ “Параграф” за підтримку або навчання? Особливо вдячний співзасновникам, які були від самого початку. Насамперед Андрію Шпаку, без якого я б навряд чи проявився і мотивувався, бо я — людина, яка швидко загоряється і гасне, якщо ніхто не підтримає цей вогник. Андрій у складні моменти допомагав зі складнощами та підтримував бойовий дух. Тимур Фараджев відіграв важливу роль на етапі перших проєктів і бюджетів, ми разом зробили перший фандрейзинг. Віталік Івасишин, який був найдовше в команді, часто нас виручав. Ніколи не забуду момент, коли ми в нього вдома взимку шліфували палети для перших меблів. Загалом я вдячний кожному члену команди за час волонтерства.

Що б я порадив людям, які думають стати волонтерами в МЦ “Параграф”? Я б порадив менше вагатися і більше робити. Ставайте волонтерами, бо мінусів у волонтерстві я не бачу. Я ціную в “Параграфі” можливість легко та прозоро увійти до команди та за потреби залишити її. Це ваш трамплін можливостей, яким можна скористатися. Ви можете соціалізуватися, знайти купу класних людей та знайомств, спробувати себе в різних сферах та гарно проводити час з користю для себе та інших.

Розпочніть свій волонтерський шлях!

uk