fbpx

Презентація проекту Paragraph. Дискусія про молодіжні простори

Сумували? А ми повертаємось! Вже в наступну середу, 14 листопада, чекаємо Вас на презентації оновленого Студентський простір Paragraph у Прикарпатському університеті. Нове приміщення, новий стиль та нові ідеї — ми готові відкрити свої двері та розповісти про наші плани на майбутнє. Хочете одними з перших побачити і дізнатись, що ж таке той вільний студентський простір у реальному житті? Тоді чекаємо вас 14 листопада о 15:00 у Прикарпатському університеті в приміщенні Студентського простору Paragraph!

А щоб зробити цю подію ще кориснішою та цікавішою для вас, ми підготували кілька крутих сюрпризів:

Вперше проведемо презентацію проекту Міжнародного центру зустрічі української та польської молоді (ПНУ ім. В. Стефаника)
Творці Студентський простір Belka (КПІ ім. І. Сікорського, м. Київ) та Campus (ПНУ ім. В. Стефаника, м. Івано-Франківськ) розкажуть про свій надихаючий досвід створення схожих студентських просторів.
Проведемо публічну дискусію про “треті місця” для молоді – коворкінги, хаби, вільні простори – за участі ректора університету Ігор Цепенда, представників ГО “Інша Освіта / Insha Osvita”, MetaLab, Івано-Франківська міська рада та вищезгаданих вільних просторів.
Це унікальна можливість подискутувати та дізнатись більше про актуальність й перспективи просторів для молоді.
Після дискусії охочі зможуть переглянути короткий фільм від студ. активу КПІ про їхній простір, студентські низові ініціативи та проекти, а також поспілкуватись особисто з нашими спікерами та гостями під час нетворкінгу.

“.. створений студентами і для студентів, але відкритий для усіх охочих!” Це Студентський простір Paragraph в #ПНУ #ІФ

https://www.facebook.com/events/343019466473422/

Захід закінчений.

Дата

Лис 14 2018
Завершено

Час

15:00 - 18:00

Локація

Студентський простір Paragraph
Студентський простір Paragraph, вулиця Шевченка, 57, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна, 76000
QR-код
uk