fbpx

Паперовий екран

⚖️ Чи вважаєте ви себе людиною, яка бажає справедливості у суспільстві? Можливо, ви хочете зробити світ кращим, але у вас немає на це часу та енергії? Всім нам буває складно змиритись зі станом речей, але це не означає що ми нічого не можемо. ФРІ пропонує вам зробити один маленький крок до кращого суспільства і кращого себе, приєднавшись до Паперового Екрану.

📽 Паперовий Екран — це кіномарафон в рамках Марафону написання листів від Amnesty International, міжнародної правозахисної організації, що має на меті підтримати жертв політичного насилля у всьому світі. Підписавши петицію чи написавши листа, ви не тільки допоможете врятувати життя, а й переглянути стрічки з реальними історіями тріумфу правосуддя!

✅ Можливо, ви сумніваєтеся, адже на що можуть вплинути якісь листи? На щастя, герої Марафону ретельно підібрані Amnesty International, а їх справи дійсно можуть просунутися з вашою допомогою. Історія успіхів Марафону є неймовірною — лише у 2016-2017 роках у 75-ти з 146-ти справ відбулись позитивні зміни.

🕔 Долучитись до захисту прав людини з нами ви зможете 18 грудня о 12:00-18:00 годині в @paragraph.youth.center

Захід закінчений.

Дата

Гру 18 2021
Expired!

Час

12:00 - 15:00
QR-код

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

uk